Ogłoszenia Duszpasterskie:

11 Października 2020

  1. Obchodzimy dziś Dzień Papieski. Jednym z elementów tego dnia jest zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezbyt zamożnych rodzin. Przy wyjściu z kościoła są te ofiary zbierane do puszek.

  2. Od jutra przyjmujemy już na wypominki roczne, jednorazowe oraz listopadową Msze św. zbiorową.

  3. Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na misje.

  4. Przyjmujemy już zapisy intencji mszalnych na 2021 rok. Zapraszamy.

  5. W sobotę będzie spotkanie modlitewno – muzyczne dla dzieci szkolnych o godz. 10.00. Zapraszamy do miłej zabawy i modlitwy.

  6. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka dla ministrantów.

  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, a nabyć ją można przy wyjściu z kościoła bądź w zakrystii. Jest do nabycia nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”. Dziękujemy wam bardzo za waszą postawę i pomoc w jego nabywaniu. Prosimy was, czyńcie to nadal.

Ogłoszenia duszpasterskie 1.11.2020r.

1 . Listopada .  2020  –  OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele według porządku niedzielnego. W związku z panującą sytuacją epidemiczną decyzją władz państwowych nasz cmentarz w dniu dzisiejszym i jutro jest zamknięty. O godz. 17.00 w kościele procesja z modlitwą wypominkową. Jutro 2 Listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7.00 i

Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020r.

25 Października 2020  –  OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE W przyszłą Niedzielę ( 1 Listopada ) przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele według porządku niedzielnego. W związku z panującą sytuacją epidemiczną nie będzie Mszy św. na cmentarzu i nie będą tam zbierane wypominki. O godz. 17.00 w kościele procesja z modlitwą wypominkową. W dniu 2 Listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.