20  .  Czerwca .  2021  –  OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKI

  1. Dzisiaj w sposób szczególny modlimy się w intencji kierowców, a po Mszach św. jest poświęcenie pojazdów.
  2. Również dzisiaj zbierane są do puszek ofiary na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą. Za ofiary dziękujemy.
  3. Dzisiaj w godz. 19.00 – 21.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. Przypominamy dzieciom i młodzieży o spowiedzi na zakończenie roku szkolnego.
  5. W czwartek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  6. Od przyszłej niedzieli ( 27.06 ) wraz z końcem roku szkolnego i rozpoczęciem wakacji zmienia się porządek Mszy św. w niedziele. Nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 aż do końca sierpnia.
  7. Decyzją Ks. Bpa Romualda Kamińskiego odchodzi od nas Ks. Robert Pogorzelski został mianowany wikariuszem par. Nieporęt. Swoją posługę rozpocznie w nowej parafii od 26 sierpnia.
  8. Również decyzją władz zakonnych odchodzi od nas s. Zofia, ucząca w Szkole Podst. Nr 1, a na jej miejsce przychodzi s. Elżbieta. Ogromnie dziękujemy za wszelkie dobro i życzymy im obfitości darów w dalszej posłudze na nowych placówkach.
  9. Zapraszamy do kościoła w każdy poniedziałek o godz. 17.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza w każdą środę na godz. 16.30 na adorację pokutno – wynagradzającą.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, a nabyć ją można przy wyjściu z kościoła bądź w zakrystii. Jest do nabycia nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”. Dziękujemy wam bardzo za waszą postawę i pomoc w jego nabywaniu. Prosimy was, czyńcie to nadal.