sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2014-08-24

24.08.2014r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. We wtorek Uroczystość M.B. Częstochowskiej. Msze św. o godz.7.00 i 18.00.

2. W dniu 1 września ( poniedziałek ) nauczyciele, wychowawcy, oraz dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny.
 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie w przyszła niedzielę 31 sierpnia:
- dla szkół ponadgimnazjalnych o godz.8.30
- dla szkoły podstawowej o godz.10.00.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Gimnazjum nr.1 będzie odprawiona w poniedziałek 1 września o godz.9.00. Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego – zapraszamy w ciągu tygodnia w czasie Mszy św.

3. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjno – opiekuńczy. O przeprowadzenie zbiórki prosimy panie z koła Żywego Różańca.

4. Dnia 7 września do  naszej parafii parafii przybędzie Ks. Bp. Marek Solarczyk. W tym dniu nasza parafia będzie przeżywała dzień wizytacji biskupiej, taka wizytacja odbywa się co 5 lat. Ks. Bp będzie w naszej parafii przez cały dzień. Program podamy za tydzień.

5. W najbliższą sobotę 30 sierpnia odbędzie się zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów z nowym opiekunem o godz.10.00.Obecność obowiązkowa.

6. W dniu 7 września obchodzić będziemy I rocz. śm. + Ks. Prałata  Czesława Żyły, długoletniego proboszcza tej parafii. Tego dnia ( niedziela ) w jego intencji będzie sprawowana Msza św .o godz.11.30,a pod koniec  Mszy św . o godz.13.00, w obecności władz miasta, poświęcimy tablicę jemu dedykowaną. Zapraszamy.

7. Bardzo serdecznie dziękujemy  paniom : Barbarze, Elżbiecie, Jadwidze, Krystynie, oraz siostrze za sprzątnięcie kościoła i przygotowanie go na niedzielę. Bóg zapłać. Prosimy również i inne panie o taką pomoc w najbliższy piątek.

8. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii- zachęcamy do jej czytania.

9. Wszystkim którzy w tym tygodniu złożyli ofiarę na remont naszego kościoła
bardzo dziękujemy.

Scroll to top