sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2014-06-22

22.06.2014r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Przed nami ostatnie dni czerwca.Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz.17.30,a w dni powszednie po wieczornej Mszy św.

2. Dzisiaj przeżywamy dzień naszej wspólnoty parafialnej.Rozpoczniemy go Mszą św.o godz.10.00 a zakończymy godz..17.30 nabożeństwem czerwcowym. otwarta będzie kawiarenka,zapraszamy na ciasto,frytki,grilla smakołyki oraz inne atrakcje .Po Mszach świętych święcimy dziś pojazdy.

3. Dziś o godz.16.00 w sali pod kancelarią odbędzie się spotkanie osób, które wyjeżdżają do Portugali i Hiszpani.

3. Jutro przypada dzień ojca.Do słów życzeń dołączmy modlitwę w intencji ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.Dla naszych zmarłych ojców prosimy o Boże Miłosierdzie i nagrodę wieczną w niebie.

4. We wtorek 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia Św.Jana Chrzciciela.

5. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała błogosławieństwo wianków.

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Sreca Pana Jezusa.Msze św.o godz.7.00 i 18.00. Podczas nabożeństwa czerwcowego odmówimy Akt wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Jezusa.Za publiczne odmówienie tego aktu w tym dniu można zyskać odpust zupełny.W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post.Jest to też dzień modlitwy o świętość kapłanów.

7. W piątek również jest zakończenie roku szkolnego.W tym dniu uczniów gimnazjum im.Jana Pawła II zapraszamy na Mszę św. na godz.8.30.Wszystkich innych uczniów oraz młodzież szkół średnich zapraszamy tego dnia na mszę św.na godz.18.00.

Scroll to top