sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2014-06-15

15.06.2014r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy. W godz.19.00 – 21.00 zapraszamy na modlitwę adoracyjną przed Chrystusem obecnym w Najśw.Sakramencie.

2. Dziękujemy Paniom z Koła Żywego Różańca za przeprowadzenie zbiórki ofiar pieniężnych do puszek w ubiegłą niedzielę.

3. W czwartek 19 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz.7.00 , 8.30 , 10.00 , 11.30 – po tej Mszy św.wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Msza św. wieczorna o godz. 18.00.

Wspólnoty parafialne, które przygotowują ołtarze, zapraszamy na spotkanie
Jurto ( w poniedziałek ) po Mszy św. wieczornej.

We wtorek 17 czerwca na godz 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z s. Konstancją w związku z sypaniem kwiatów na Boże Ciało. Zachęcamy wszystkie dzieciaczki a szczególnie z klas II i III do ubogacenia tej uroczystości.

Od piątku będziemy obchodzić dawną oktawę Bożego Ciała.Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane z procesją eucharystyczną.

4. 22 Czerwca w naszej parafii odbędzie się Spotkanie Wspólnoty Parafialnej zapraszamy wszystkich do spotkania najpierw z Jezusem w Eucharystii a póżniej we wspólnocie na różne smakołyki: grilla, ciasto, kawe, frytki oraz inne atrakcje. Zwracamy się również o pomoc do każdego z Was w różnych wymiarach takich jak wypiek ciast do kawiarenki lub pomoc przy ustawianiu namiotów. Zebrane ofiary „co łaska” będą przeznaczone na rozbudowę salek młodzieżowych. Tego dnia zapraszamy również kierowców do poświęcenia swoich pojazdów.

Scroll to top