wtorek 16 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2014-05-25

25.05.2014r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe; w dni powszednie odprawiane są po wieczornej Mszy św.,a w niedziele o godz.17.30.

2. Jutro 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Tego dnia otoczmy nasze mamy serdeczną troską i modlitwą.

3. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

4. Z inicjatywy Metropolity Warszawskiego Kard. Kazimierza Nycza od 2008 roku W pierwszą niedzielę czerwca obchodzone jest Święto Dziękczynienia.Przed kościołem w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

5. Przyszła niedziela 1 czerwca to także –Dzień Dziecka. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

6. Od 8 do 14 czerwca w naszej Diecezji będzie trwała peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży – Ikony M.Bożej i Krzyża ŚDM. W dniu 14 czerwca ( sobota ) odbędzie się Spotkanie młodych z naszej Diecezji. Początek uroczystości o godz.9.30.w Ostrówku. Zachęcamy młodzież jak i dorosłych do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Wszystkich chętnych do uczestniczenia w tym spotkaniu prosimy o zgłaszanie się do Ks. Andrzeja lub Ks. Łukasza.

7. Grupę młodzieży przygotowującą się ostatni rok do bierzmowania zapraszamy w następną niedzielę na spotkanie wyjątkowo po Mszy Św wieczornej. Młodzież z 3 grupy zapraszamy w przyszłą niedzielę na spotkanie o godz 16.00 w salce.

8. Organizujemy pielgrzymkę szlakiem Gniezno-Bydgoszcz-Toruń w dniach 13-15 czerwca koszt to 460 zł odwiedzimy wiele miejsc związanych z naszą wiara oraz początkami Państwa Polskiego poza tym czeka nas wiele niespodzianek. Program zawarty w gazetce.

Scroll to top