wtorek 16 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2014-05-04

04.05.2014r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Przeżywamy maj – miesiąc poświęcony czci Matki Bożej. Nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz.17.30.

2. Jutro o godz.18.00 zbiorowa Msza św. w int. zmarłych.

3. W czwartek przypada uroczystość Św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego Patrona Polski.

4. Pragniemy poinformować, że nasz parafianin, kleryk VI roku Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko – Praskiej, diakon Michał BURACZYŃSKI, 7 czerwca tego roku przyjmie Święcenia Prezbiteratu (Kapłańskie ).Polecamy go waszym modlitwom.

5. W najbliższą sobotę 10 maja od godz.9.00 kapłani udadzą się do osób chorych i starszych z posługą sakramentalną.

6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej Diecezji.

7. Nasza parafia organizuje wyjazd – pielgrzymkę do Wrocławia w dniach 13-15 czerwca. Bliższe informacje w zakrystii u Ks. Łukasza, w gazetce parafialnej i na tablicy informacyjnej. Zapisy trwają do 11 maja.

8. W tym tygodniu przeżywaliśmy w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Wszystkim, grupom działającym przy parafii, osobom indywidualnym za pomoc, modlitwę i tak ogromne zaangażowanie, składamy serdeczne podziękowanie .Bóg zapłać.

9. W związku z organizacja święta Szkoły- Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II, Dyrekcja szkoły zwraca się z prośbą o udostępnienie pamiątek związanych z Janem Pawłem II ( np. zdjęcia z pielgrzymek, ze spotkań indywidualnych i innych rzeczy celem stworzenia wystawy Pt. „Moje spotkanie z JP II „). Pamiątki należy składać do biblioteki szkolnej. Kontakt – S. Judyta i p. Hanna Twardowska – nauczyciel bibliotekarz gimnazjum.

10. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania drugi rok zapraszamy w przyszłą niedzielę na spotkanie po Mszy Św o godz. 10:00. Młodzież z 3 grupy zapraszamy w przyszłą niedzielę na spotkanie o godz. 16.00 w salce.

Scroll to top