sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2017-10-15

15.10.2017 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


1. Dziś w godz.19.00 – 21.00 zapraszamy na modlitwę adoracyjną przed Chrystusem obecnym w Najśw. Sakram.

2. Trwa dzisiaj zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, która ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy kto ukończył 18 lat. Potrzebny jest PESEL.

3. W czasie zbiórki ofiar do puszek w niedzielę papieską zebrano 1650 zł.Za ofiary dziękujemy..

4. W kancelarii parafialnej przyjmujemy już intencje mszalne na rok 2018 ,a od jutra przyjmować już będziemy na wypominki jednorazowe, roczne oraz listopadową Mszę św. zbiorową.

5. W najbliższą środę, 18 października swoje imieniny będzie przeżywał Ks. Łukasz. Msza św. w  intencji solenizanta będzie w środę o godz. 7.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Ks. Łukaszowi życzymy dużo Bożej mocy i łaski, darów Ducha św. Bożego błogosławieństwa, i wszelkiego dobra w życiu codziennym. Szczęść Boże.

6. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na misje.

7. Pragniemy poinformować, że w przyszłym roku w lutym czekają nas dwa ważne wydarzenia  - Misje Św., oraz Nawiedzenie Kopi Cudownego obrazu M.B. Częstochowskiej. W związku z tym by móc te uroczystości przygotować w tym roku rozpoczniemy wizytę duszpasterską, czyli kolędę wcześniej. W tym roku rozpoczniemy kolędę 27 listopada, zaraz po niedzieli Chrystusa Króla. Prosimy o przekazywanie tej wiadomości innym z dziękujemy za zrozumienie.

8. Dzisiaj w kościołach jest liczenie wiernych – mamy gorącą prośbę, by wychodzić w miarę wolno, by osoby liczące nas, mogły to spokojnie zrobić.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.


Scroll to top