wtorek 16 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2017-10-01

01.10.2017 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI

1.Przeżywamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są ; w niedzielę oraz w tygodniu o godz.17.15.

2.    Ofiary zbierane dziś na tacę przeznaczone są na potrzeby naszej parafii.

3.    Zgodnie z decyzją Ks. Abpa dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku.

4.    Jutro o godz.18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Intencje można składać w zakrystii. Rozpoczniemy je wyczytywać o godz.17.50.

5.    W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz.7.00.Spowiedz rano i po południu od godz.17.00.   W sobotę od godz.9.00 księża odwiedzą w domach osoby starsze i chore z posługą sakramentalną.

6.    W sobotę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W tym dniu przeżywamy dzień modlitwy Różańcowej do granic Polski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej tego dnia ,by polecać Bogu sprawy naszej Ojczyzny. Osoby, kore zapisały się na ten wyjazd z naszej parafii wyjeżdżają 7 października o godz. 5.30 spod sądu.

7.    Od 16 października będziemy przyjmować na wypominki roczne, jednorazowe ,oraz listopadową Mszę św. zbiorową.

8.    W najbliższą niedziele /8 października/obchodzony będzie XVII Dzień Papieski. Jednym z elementów Dnia papieskiego jest zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezbyt zamożnych rodzin. Na terenie miasta ofiary na ten cel będzie zbierać młodzież.

9.    Za tydzień zapraszamy uczniów kl.III przygotowujących się do I Komunii św., na Mszę św. o godz.16.00,wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.

10.    Pragniemy przypomnieć ,że Msza św. o godz.11.30 jest dla dzieci. W związku z tym bardzo prosimy by nie siadać w pierwszych przynajmniej 3 rzędach, by tam mogły siadać właśnie dzieci.

11.    Przypominamy ,że można już zgłaszać intencje Mszy św. na rok 2017.

12.    Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na dom Św. Faustyny w Ostrówku.

13.    Również za tydzień, w niedzielę, przed kościołem osoby ze wspólnoty niepełnosprawnych będą rozprowadzać cegiełki wartościowe. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na działalność tej wspólnoty.

14.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

1.     Przeżywamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są ; w niedzielę oraz w tygodniu o godz.17.15.

2.     Ofiary zbierane dziś na tacę przeznaczone są na potrzeby naszej parafii.

3.     Zgodnie z decyzją Ks. Abpa dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku.

4.     Jutro o godz.18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Intencje można składać w zakrystii. Rozpoczniemy je wyczytywać o godz.17.50.

5.     W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz.7.00.Spowiedz rano i po południu od godz.17.00.   W sobotę od godz.9.00 księża odwiedzą w domach osoby starsze i chore z posługą sakramentalną.

6.     W sobotę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W tym dniu przeżywamy dzień modlitwy Różańcowej do granic Polski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej tego dnia ,by polecać Bogu sprawy naszej Ojczyzny. Osoby, kore zapisały się na ten wyjazd z naszej parafii wyjeżdżają 7 października o godz. 5.30 spod sądu.

7.     Od 16 października będziemy przyjmować na wypominki roczne, jednorazowe ,oraz listopadową Mszę św. zbiorową.

8.     W najbliższą niedziele /8 października/obchodzony będzie XVII Dzień Papieski. Jednym z elementów Dnia papieskiego jest zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezbyt zamożnych rodzin. Na terenie miasta ofiary na ten cel będzie zbierać młodzież.

9.     Za tydzień zapraszamy uczniów kl.III przygotowujących się do I Komunii św., na Mszę św. o godz.16.00,wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.

10.Pragniemy przypomnieć ,że Msza św. o godz.11.30 jest dla dzieci. W związku z tym bardzo prosimy by nie siadać w pierwszych przynajmniej 3 rzędach, by tam mogły siadać właśnie dzieci.

11.Przypominamy ,że można już zgłaszać intencje Mszy św. na rok 2017.

12.Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na dom Św. Faustyny w Ostrówku.

13.Również za tydzień, w niedzielę, przed kościołem osoby ze wspólnoty niepełnosprawnych będą rozprowadzać cegiełki wartościowe. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na działalność tej wspólnoty.

14.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top