sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2017-09-10

10.09.2017 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI

  1. Dzisiaj będzie dodatkowa Msza św. o godz.16.00 dla dzieci kl. III, przygotowujących się do I Komunii św. Dzieci przychodzą wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa., a ofiary zbierane na tacę w dniu dzisiejszym przeznaczone są na Seminarium Duchowne.

  2. W czwartek/14 września/będziemy przeżywać Święto Podwyższenia Krzyża św.

  3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w naszej Parafii cykl konferencji dla narzeczonych. Spotkania będą się odbywały w niedziele o godz.19.00 w salce przy kancelarii.

  4. W dniu 24 września/niedziela / będziemy przeżywać w naszej parafii odpust ku czci Św. Michała Archanioła ,patrona naszej Parafii. Suma odpustowa z procesją o godz.13.00.Bardzo prosimy o kwiatki do sypania w czasie procesji.

  5. Zapraszamy wszystkich na wielką modlitwę „Do granic” Polski, która polega na otoczeniu modlitwą różańcową naszej Ojczyzny na jej granicach.  Wielka modlitwa zaplanowana jest na 7 października 2017 r. w święto Matki Bożej Różańcowej. W tym dniu przed wiekami po wielkiej bitwie pod Lepanto flota chrześcijańska pokonała flotę muzułmańską, broniąc tym samym Europę przed islamizacją. Z naszej parafii organizujemy wyjazd na to wydarzenie. Można się zapisywać po Mszach świętych dzisiaj i w ciągu tygodnia u pań z kółek różańcowych. Szczegółów wyjazdu można dowiedzieć się u wyżej wymienionych pań.

  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top