wtorek 16 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2017-08-20

20.08.2017 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI


1. Dziś III niedziela miesiąca; w godz.19.00 – 21.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu.

2. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek na odbudowę i odrestaurowanie zniszczonej przez pożar katedry w Gorzowie Wielkopolskim.

3. Jurto 21 sierpnia /poniedziałek / będzie w naszej parafii zbiórka elektrośmieci. Akcja ta jest prowadzona przez Fundację – Pomoc Kościołowi w potrzebie. Dochód z utylizacji będzie przeznaczony dla najbiedniejszych w różnych częściach świata. Zbiórka będzie trwała od rana do godz.11.00. Wszystkie te rzeczy można składać tu od strony sądu, przy kościele.

4. W związku ze zbliżającym się niedługo nowym  rokiem szkolnym  zapraszamy nauczycieli , wychowawców, oraz dzieci i młodzież na Msze św. na rozpoczęcie Roku szkolnego. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie w przyszłą  niedzielę 27 sierpnia ;
- dla szkół ponadgimnazjalnych o godz. 8.30
- dla szkół Podstawowych o godz.10.00

5. W sobotę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

6.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.  1.  Dziś III niedziela miesiąca; w godz.19.00 – 21.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu.

 

  1. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek na odbudowę i odrestaurowanie zniszczonej przez pożar katedry w Gorzowie Wielkopolskim.

 

  1. Jurto 21 sierpnia /poniedziałek / będzie w naszej parafii zbiórka elektrośmieci. Akcja ta jest prowadzona przez Fundację – Pomoc Kościołowi w potrzebie. Dochód z utylizacji będzie przeznaczony dla najbiedniejszych w różnych częściach świata. Zbiórka będzie trwała od rana do godz.11.00. Wszystkie te rzeczy można składać tu od strony sądu, przy kościele.

 

  1. W związku ze zbliżającym się niedługo nowym  rokiem szkolnym  zapraszamy nauczycieli , wychowawców, oraz dzieci i młodzież na Msze św. na rozpoczęcie Roku szkolnego. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie w przyszłą  niedzielę 27 sierpnia ;

- dla szkół ponadgimnazjalnych o godz. 8.30

- dla szkół Podstawowych o godz.10.00

 

5. W sobotę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

 

 

Scroll to top