sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2017-05-28

28.05.2017 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI

 1.     Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2.     Przedstawiciele Koła Dzieci i Młodzieży niepełnosprawnych ruchowo przy kościele rozprowadzają wartościowe znaczki, w celu pozyskania funduszy na ich działalność.

3.     W czwartek rozpoczyna się miesiąc czerwiec – poświęcony Najśw. Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w niedziele będą o godz.17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

4.     W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W I piątek Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7.00. Spowiedź rano i po południu od godz.17.30. W I sobotę miesiąca Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz.18.00. Po Mszy św. różaniec z rozważaniami tajemnic, po nim modlitwa przed Najśw. Sakram. O godz. 21.00 Apel Jasnogórski i akt oddania się Matce Bożej.

5.     W I sobotę od godz. 9.00 księża udadzą się z posługą sakramentalną do osób chorych i starszych.

6.     W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha św. Przypominamy, że niedziela ta kończy okres wielkanocny. Kończy się również czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej

7.     Z inicjatywy Metropolity Warszawskiego w następną niedzielę 4 czerwca obchodzone będzie święto Dziękczynienia. Przed kościołem w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

8.     Trwają prace przy układaniu kostki przy kościele. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość . Dziękujemy.

9.     W niedzielę 11 czerwca ,Ks. Andrzej będzie obchodził 15 rocz. swoich święceń kapłańskich. Uroczystość ta będzie miała miejsce w czasie Mszy św. o godz. 10.00.Serdecznie wszystkich zapraszamy.

10.Za tydzień na mszy św. o godz. 11.30 odbędą się obłóczyny aspirantów na ministrantów.

11.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

 

Scroll to top