wtorek 16 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2017-03-26

26.03.2017 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1.  Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu, dla dzieci o godz. 17.15, po wieczornej Mszy .św. wieczornej, ok.18.30 – dla dorosłych i młodzieży
 2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msza św. wynagradzająca Sercu Maryi o godz.18.00.Po Mszy św. różaniec z rozważaniami tajemnic, po nim modlitwa w ciszy przed Najśw. Sakramentem. O godz.21.00 Apel Jasnogórski i Akt oddania się Matce Bożej
 3. W sobotę 1 kwietnia od godz. 9.00, księża udadzą się z posługą sakramentalna do osób chorych i starszych
 4. Wyjazd do Czerwińska na Misterium Męki Pańskiej w sobotę 1 kwietnia o godz.14.15.Zapraszamy, wszystkich, którzy się zapisali.
 5. Za tydzień będą zbierane do puszek ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. O przeprowadzenie zbiórki proszę członków grup Różańcowych.
 6. W przyszłą niedziele / 2 kwietnia / o godz.16.00 będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci kl. III ,przygotowujących się do I Komunii św. Dzieci przychodzą razem z rodzicami. Obecność obowiązkowa
 7. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00, będzie spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakr. bierzmowania dla obu grup. Obecność obowiązkowa.
 8. W piątek 7 kwietnia przejdziemy ulicami naszej Parafii odprawiając Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i publicznego wyznania wiary.
 9. Tradycyjnie w Niedzielę Palmową służba liturgiczna i scholanki naszej parafii będą rozprowadzać  zielone palemki. Dochód będzie przeznaczony na potrzeby tych wspólnot. Będzie miło jak w ten sposób  wesprzecie ich, nabywając palmy.
 10. W sklepiku Brata Alberta można nabywać świece wielkanocne, paschaliki, karty i baranki świąteczne.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii

 

Scroll to top