sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2017-02-05

05.02.2017 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1.  Dziś I niedziela miesiąca; o godz.17.30 nabożeństwo adoracyjne.

  2. Ofiary zbierane dziś na tacę przeznaczone są na potrzeby naszej parafii.

  3. Nowodworzanin – 15 -letni Kajtek Wąsiewski walczy ze złośliwym nowotworem kości -Mięsakiem Edwinga. Przed nim kolejne bolesne badania, chemioterapia, skomplikowana operacja, założenie endoprotezy, radioterapia i przeszczep szpiku kostnego. Wydatki związane z chorobą przekraczają możliwości rodziców. Dzisiaj przed kościołem Komitet do spraw pomocy Kajtkowi zbiera dziś ofiary do puszek na pomoc dla niego.

  4. Jutro – 6 lutego / poniedziałek/ o godz. 18.00,Msza św. zbiorowa za zmarłych. Wyczytywanie intencji rozpoczniemy o godz.17.50.

  5. W sobotę /11lutego / w całym Kościele będziemy obchodzić – Dzień Chorych. Zapraszamy ludzi chorych – czy to na ciele czy na duszy, na Mszę. Św. o godz.10.00.Po Mszy św. będzie udzielone błogosławieństwo Lourdskie – Najświętszym Sakramentem. Prosimy, aby osobom chorym pomóc w przybyciu do Kościoła i w powrocie do domu.

  6. W związku z zarządzeniem Ks. Abpa, pasterza naszej Diecezji w przyszłą Niedzielę /12 lutego/,po Mszach św., będą zbierane ofiary do puszek dla Caritas – na leczenie i rehabilitację dzieci.

  7. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej, będzie spotkanie obu grup kandydatów przygotowujących do sakr. bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.
Scroll to top