wtorek 16 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2017-01-29

29.01.2017 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zakończyliśmy w naszej Parafii wizytę duszpasterską. Dziękujemy Parafianom, którzy nas zaprosili do swoich domów. Dziękujemy za wspólną modlitwę, wspólnie spędzony czas oraz za ofiary na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.

  2. W czwartek 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. W Święto Ofiarowania Pańskiego Kościół obchodzi dzień życia konsekrowanego. Msze św. w tym dniu o godz.7.00 , 10.00, 18.00 i 19.30. Poświęcenie gromnic podczas Mszy św. Ofiary składane tego dnia na tacę przeznaczone są na zakony kontemplacyjne.

  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek Msza św. ku czci Najświętszego Serca Jezusa o godz.7.00. Spowiedź rano i po południu od godz. 17.30. W sobotę Msza św. wynagradzająca Sercu Maryi o godz. 18.00. Po Mszy św. różaniec z rozważaniem tajemnic. Potem modlitwa w ciszy przed Najśw. Sakramentem. O godz. 21.00 Apel Jasnogórski i Akt oddania się Matce Bożej.

  4. W I sobotę od godz. 9.00 kapłani odwiedzą w domach osoby starsze i chore z posługą sakramentalną.

  5. Nowodworzanin 15 letni Kajtek Wąsiewski walczy ze złośliwym nowotworem kości - mięsakiem Ewinga. Przed Kajtkiem kolejne bolesne badania, chemioterapia, skomplikowana operacja, założenie endoprotezy, radioterapia i przeszczep szpiku kostnego. Wydatki związane z choroba przekraczają możliwości rodziców. Dlatego Komitet do spraw pomocy Kajtkowi będzie w niedzielę 5 lutego zbierał ofiary do puszek na pomoc dla niego. Dla ciebie to tak niewiele – dla Kajtka – wszystko.

  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

 

Scroll to top