sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2016-11-13

13.11.2016 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dziś przeżywamy dzień modlitwy i łączności z Kościołem prześladowanym w Iraku. Do puszek zbierane są ofiary na pomoc dla nich.

2. Zapraszamy dzisiaj dzieci kl. III .wraz z rodzicami na godz.16.00 – będzie dla nich Msza św. Obecność obowiązkowa.


3. Dnia 21 listopada w przychodni przy ul. Paderewskiego będą bezpłatne badania słuchu. Szczegóły w gablotce na zewnątrz.


4. Najbliższa niedziela (20 listopada ) to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentem - odmówimy Uroczysty Akt oddania się Chrystusowi Królowi, litanię i akt poświęcenia się Najśw. Sercu Pana Jezusa.Za odmówienie tego aktu, w tym dniu ,można zyskać odpust zupełny, spełniając te warunki co zawsze.


5. Od przyszłej niedzieli (20 listopada) p. Organista rozpoczyna rozprowadzanie opłatków wigilijnych. Są one poświęcone. Zachęcamy do ich nabywania. Jednocześnie informujemy, że nikt inny nie otrzymał od parafii upoważnienia do rozprowadzania opłatków na terenie naszej parafii.  


6. Taca zbierana w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.


7. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej, będzie spotkanie kandydatów przygotowujących się pierwszy rok do sakr. bierzmowania. Obecność obowiązkowa.


8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.


Scroll to top