sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2016-10-02

10.02.2016 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

  1. Przeżywamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są: w niedzielę o godz.17.30, a w tygodniu o godz. 17.15.

  2. Ofiary zbierana dziś na tacę przeznaczone są na potrzeby naszej parafii.

  3. Jutro o godz.18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Intencje rozpoczniemy wyczytywać o godz.17.50.

  4. Od 14 października będziemy przyjmować na wypominki roczne, jednorazowe oraz listopadową Mszę św. zbiorową.

  5. W najbliższą niedzielę obchodzony będzie XVI Dzień Papieski. Jednym z elementów Dnia Papieskiego jest zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezbyt zamożnych rodzin. Na terenie miasta ofiary na ten cel zbierać będzie młodzież z Gimnazjum im. Jana Pawła II. Młodzież gimnazjalna będzie uczestniczyć we Mszy św. o godz.10.00

  6. Za tydzień 9 października zapraszamy uczniów kl. III przygotowujących się do I Komunii św. na Mszę św. o godz.16.00,wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.

  7. Przypominamy ,że można już zgłaszać intencje Mszy św. na rok 2017.

  8. Ogłoszenie Komendanta Powiatowego Policji: Informujemy, że na terenie naszego powiatu odnotowujemy przypadki oszustw, których ofiarami padają najczęściej seniorzy. Przestępcy wykorzystują ,,dobre serce” i podając się za członków rodziny, krewnych, a także policjantów, wyłudzają często znaczne sumy pieniędzy.Policja prowadzi w tych sprawach szereg działań mających na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców oraz dotarcie do jak największej liczby naszych mieszkańców, aby ostrzec o grożącym niebezpieczeństwie.

  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.


Scroll to top