sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2016-08-28

28.08.2016 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Władza Diecezjalna mianowała Ks. Łukasza Krawczyka – wikariuszem naszej parafii. Witając Księdza Łukasza w naszej wspólnocie parafialnej, życzymy Mu wielu łask Bożych, radości w pracy kapłańskiej , polecając Go modlitwie wszystkich Parafian.

2. W czwartek 1 września o godz.9.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Gimnazjum nr.1. zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi przed nowym rokiem szkolnym.

3. Od piątku 2 września powracamy do przedwakacyjnych godzin pracy kancelarii parafialnej.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W I piątek miesiąca Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz.7.00. Spowiedź rano w czasie Mszy św. ,i od.17.30.    W I sobotę miesiąca Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00. Od godz.9.00 księża odwiedzą w domach osoby starsze i chore z posługą sakramentalną.

5. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy śa.. o godz.11.30 będzie poświęcenie przyborów szkolnych – prosimy o ich przyniesienie.

6. Również w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjno – Opiekuńczy. O przeprowadzenie zbiórki prosimy Osoby z Żywego Różańca i Różańca Fatimskiego.

7. Zapraszamy ministrantów na pierwszą zbiórkę w najbliższą sobotę o godz.14.00.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ja można w zakrystii.


Scroll to top