sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2016-05-22

22.05.2016 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy.
2. W czwartek (26 maja) Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 – po
tej Mszy św. wyruszy procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. Wieczorna Msza św. o godz. 18.00. Wspólnoty parafialne, które przygotowują ołtarze na procesję, zapraszamy jutro po wieczornej Mszy św. po banery. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej. Obecność obowiązkowa.
W związku z uroczystością Bożego Ciała, w środę 25 maja o godz. 17.30 spotkanie bielanek – próba sypania kwiatków. Prosimy o kwiatki dla bielanek na procesję.
3. Również 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg już powołał siebie.
4. Od piątku będziemy obchodzić oktawę Bożego Ciała. Nabożeństwa majowe będą odprawiane z procesją eucharystyczną.
5. Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej serdecznie zaprasza Parafian, rodziny z dziećmi i młodzież na piknik z okazji finału Akcji „Kilometry Caritas”, będącej próbą bicia Rekordu Guinnessa w układaniu najdłuższego ciągu monet jednozłotowych.
Piknik odbędzie się 29 maja (niedziela), w Warszawie u zbiegu ulic Zielenieckiej, Targowej i Zamoyskiego (przy błoniach Stadionu Narodowego). W godz. od 13 do 20. Przewidziane liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci. Akcję można wesprzeć wrzucając złotówkę do puszek Caritas.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top