wtorek 16 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2016-05-08

08.05.2016 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii jest to dzień I Komunii św. – prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin. Od jutra do piątku włącznie dzieci będą przeżywały „biały tydzień” uczestnicząc we Mszy św. o godz. 18.00.

2. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego w naszej Diecezji.

3. Przeżywamy maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe w naszym kościele są odpra-wiane: w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedziele o godz. 17.15.

4. Jutro, w poniedziałek (9 maja) o godz. 16.30 będzie spowiedź dla dzieci, które będą przeżywały I rocznicę swojej Komunii św. oraz dla ich rodziców i bliskich.

5. W piątek (13 maja), po nabożeństwie majowym od-będzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

6. W najbliższą niedzielę (15 maja) przypada Uroczystość Zesłania Ducha św. Przypominamy, że niedziela ta kończy okres Wielkanocy. Kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

7. Również w przyszłą niedzielę (15 maja) uroczystość rocznicy I Komunii św. o godz. 11.30.

8. Trwamy w nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha św., która jest odprawiana po nabożeństwie majowym.

9. Ofiary zbierane na tacę w przyszła niedzielę – 15 maja będą przeznaczone na organizację Światowych dni Młodzieży.

10. W tym tygodniu firma sprzątająca wymyła podłogę kościoła i nałożyła na nią polimery. Wyczyszczono konfesjonały oraz ławki. Za usługę już zapłacono, kwo-tę 6 tys. zł.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.


Scroll to top