wtorek 16 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2016-04-17

17.04.2016 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. W dniu dzisiejszym w naszej parafii odbędą się uroczystości Rocznicy Zbrodni Katyńskiej. O godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pomordowanych - wezmą w niej udział rodziny pomordowanych i zaproszenie goście.

2. Także dzisiaj rozpoczyna się cykl konferencji przed-ślubnych dla narzeczonych. Spotkania będą się odbywały w niedziele o godz. 19.00 w sali przy kancelarii.


3. Z racji III Niedzieli miesiąca zapraszamy dzisiaj w godz. 19.00 – 21.00 na Adorację Jezusa obecnego w Najśw. Sakramencie. Na tę modlitwę o godz. 19.00 przychodzi młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.


4. Od jutra (tj. 18 kwietnia, poniedziałek) młodzież przygotowująca się do bierzmowania II rok, będzie miała obowiązkowe spotkania po wieczornych Mszach św.


5. Spowiedź dla młodzieży przed bierzmowaniem, dla ich świadków oraz rodzin będzie w piątek (22 kwietnia) od godz. 16:30.


6. W najbliższą sobotę (23 kwietnia) o godz. 18:00, w par. Św. Piotra i Pawła w NDM, zostanie odprawiona Msza Święta, podczas której będzie można skorzystać z dobrodziejstw, związanych z Rokiem Miłosierdzia i uzyskać odpust. Na powyższe uroczystości zaprasza Ks. Dziekan.


7. W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka, w przyszłą niedziele (24 kwietnia) będą zbierane do puszek ofiary na pomoc humanitarną dla Ukrainy.


8. Również w następną niedzielę Ks. Abp Henryk Ho-ser zaprasza całe rodziny, środowiska parafialne, grupy i wspólnoty w naszej Diecezji do licznego udziału w Marszu Świętości Życia. Wyruszy on z Katedry Warszawsko-Praskiej bezpośrednio po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 11.00, by manifestować radość z daru życia oraz obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci.


9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top