sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2016-03-13

13.03.2016 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dziś o godz. 16.00 będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci z kl. III, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. Dzieci przychodzą wraz z rodzicami – obecność obowiązkowa. Ze względu na Gorzkie Żale, zaraz po Mszy św. spotkanie z rodzicami odbędzie się w salce przy kancelarii parafialnej.

2. Zbierane są dzisiaj ofiary do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.

3. W najbliższy piątek (18 marca) przejdziemy ulicami naszej parafii odprawiając nabożeństwo Drogi Krzyżo-wej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i publicznego wyznania wiary. Rozważania przy kolejnych stacjach poprowadzą przedstawiciele różnych grup. W związku z tym nabożeństwem w piątek porządek popołudnio-wych nabożeństw będzie następujący:
- 17.15 – Droga Krzyżowa w kościele dla dzieci wraz z rodzicami.
- 18.00 – Msza św.
- Rozpoczęcie drogi Krzyżowej i wyjście z Kościoła.

4. Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy obchody Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm podczas Mszy św.( Na początku Mszy św.)

5. W Niedzielę Palmową Służba Liturgiczna będzie rozprowadzała palemki. Zachęcamy do ich nabywania.

6. Skauci Europy działający przy naszej parafii zapraszają na spotkanie chłopców w wieku 12 – 16 lat, chcących zacząć przygodę z harcerstwem. Jeśli lubisz wy-zwania, przygody i pracę w grupie to czekamy właśnie na ciebie! Dziś (13 marca) o godz. 15.00 zapraszamy chętnych wraz z rodzicami na spotkanie, w czasie, którego będzie możliwość zapoznania się z formacją skautingu. Spotykamy się przed kancelarią parafialną. Zapraszamy.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top