sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2016-03-06

06.03.2016 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.    Dzisiaj siostry Katarzynki rozprowadzają karty świąteczne przez siebie wykonane – zachęcamy do ich nabywania.

2.    Jutro o godz. 18.00 zbiorowa Msza św. w intencji zmarłych. Wyczytywanie intencji rozpoczniemy o godz. 17.50.

3.    W najbliższą sobotę (12 marca) od godz. 9.00, księża udadzą się z posługą sakramentalną do osób chorych i starszych.

4.    W przyszłą niedzielę (13 marca), o godz. 16.00, będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci z kl.III, przygotowujących się do I Komunii św. Dzieci przychodzą wraz z rodzicami – obecność obowiązkowa. Ze względu na Gorzkie Żale, zaraz po Mszy św. spotkanie z rodzicami odbędzie się w salce przy kancelarii parafialnej.

5.    W piątek (18 marca) przejdziemy ulicami naszego miasta odprawiając Drogę Krzyżową. W związku z tym spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka zostaje przeniesione na środę (16 marca) po wieczornej Mszy św.

6.    Skauci Europy działający przy naszej parafii zapraszają na spotkanie chłopców w wieku 12 – 16 lat, chcących zacząć przygodę z harcerstwem. Jeśli lubisz wyzwania, przygody i pracę w grupie to czekamy właśnie na ciebie! 13 marca (przyszła niedziela) o godz. 15.00 zapraszamy chętnych wraz z rodzicami na spotkanie, w czasie, którego będzie możliwość zapoznania się z formacją skautingu. Spotykamy się przed kancelarią parafialną. Zapraszamy.

7.    Zapłaciliśmy już kwotę 40 tys. zł., za prace związane z przywiezieniem ziemi i postawieniem nowego ogrodzenia od strony ul. Modlińskiej. Zamontowaliśmy już również nowe tablice informacyjne.

8.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.


Scroll to top