sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2016-01-24

24.01.2016 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dzisiaj o godz.15.30 odbędzie się w naszym kościele noworoczny koncert kolęd „Z kolędą przez świat„. W wykonaniu:

p. Magdalena Tunkiewicz – sopran,
p. Wojciech Bardowski– baryton,
p. Adam Bardowski – klarnet.

Usłyszymy kolędy w z różnych państw. Jest to Koncert charytatywny – „Pomoc dla Filipka” - to chłopiec chory na porażenie mózgowe - mieszkaniec naszego miasta. Rodzice mu zmarli. Wychowuje jego, oraz jego starszego brata – babcia. Teraz jest dla nich remontowane mieszkanie. Na ten koncert zaprasza komitet pomocy temu dziecku na czele z p. Burmistrzem, oraz Ks. Proboszcz tutejszej parafii. Po koncercie przy wyjściu zbierane będą datki właśnie na pomoc dla Filipka. Gorąco zapraszamy.

2. W dniu 27 I (tj. w środę) zakończymy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Dziękujemy parafianom, którzy zaprosili nas do swoich domów. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za rzeczowe uwagi oraz za ofiary złożone na dalszy ciąg prac w parafii i na cmentarzu. Z powodu pracy lub też innych przyczyn nie wszyscy mogli zaprosić księdza do swoich domów. Parafianie, którzy byli nieobecni w czasie kolędy, a chcieliby księdza zaprosić, proszeni są o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii. Ta dodatkowa kolęda będzie w ostatnim dniu kolędy czyli właśnie w najbliższą środę.

3. Porządek kolędy w tym tygodniu będzie następujący:

Pn. 25.01, g. 16.00 Słowackiego n. z. i blok 4, Warszawska 3, 5, 5a, Lotników 11

Wt. 26.01, g. 16.00 Legionów n. z., 15 i 18 Lotników 9

Śr. 26.01, g. 16.00 Legionów 5 i 8, Partyzantów 10,16, Chemików 6a, 2 i 4, Partyzantów 1, Sempołowskiej n. z., 15,17, dodatkowa

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top