sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2015-11-15

15.11.2015 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dziś III niedziela miesiąca. Zapraszamy na modlitwę adoracyjną przed Chrystusem obecnym w Najśw. Sakramencie w godz. 19.00 – 21.00.

2. Zapraszamy dzisiaj dzieci Kl. III wraz z rodzicami na godz. 16.00 – będzie dla nich Msza św., a po niej spotkanie. Obecność obowiązkowa.

3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na organizację Światowych Dni Młodzieży w Polsce.

4. W ubiegłą niedzielę z ofiar do puszek – na pomoc Syrii – zebrano 1950 zł. Dziękujemy paniom z Koła Żywego Różańca za przeprowadzenie tej zbiórki.

5. Przeprowadziliśmy remont i odnowienie bramy głównej – wjazdowej – na cmentarz oraz dwóch furtek obok niej.

6. Dzisiaj przed kościołem osoby ze wspólnoty niepełnosprawnych rozprowadzają wartościowe znaczki. Fundusze uzyskane w ten sposób będą przeznaczone na ich działalność.


7. W tym tygodniu, od piątku tj. 20 listopada p. Organista rozpoczyna rozprowadzanie opłatków wigilijnych. Są one poświęcone. Zachęcamy do ich nabywania. Jednocześnie informujemy, że nikt inny, nie otrzymał od parafii upoważnienia do rozprowadzania opłatków na terenie naszej parafii.

8. Najbliższa niedziela (22 listopada) to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 13.00 odmówimy Litanię i Akt poświęcenia się Najśw. Sercu Pana Jezusa. Za odmówienie tego aktu, w tym dniu, można zyskać odpust zupełny, spełniając te warunki co zawsze. Tego też dnia przybędzie do nas Ks. Gość – Oblat ,który cały dzień będzie głosił Słowo Boże i rozprowadzał kalendarze na przyszły rok.


9. Także w przyszłą niedzielę, po Mszy o godz. 10.00, obędzie się zebranie kandydatów przygotowujących się drugi rok do sakramentu bierzmowania, wraz z rodzica-mi. Obecność obowiązkowa.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top