sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2015-10-25

25.10.2015 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.W ostatnim tygodniu października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – dzisiaj w niedziele o 17.30, a w tygodniu o 17.15.


2.W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki jedno-razowe, roczne i listopadową Mszę św. zbiorową za zmarłych.

3.W sobotę (31 października) oraz w dniu Wszystkich Świętych będziemy przyjmować na wypominki także na cmentarzu. Stoliki naszej parafii będą z nazwą naszej parafii. Dając więc na wypominki na cmentarzu, prosimy by na to zwrócić uwagę – bo do jakiej parafii ktoś da na wypominki, to w tej parafii będą one czytane.

4.W przyszłą niedziele (1 listopada) przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w Kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Nie będzie w kościele Mszy św. o godz. 13.00. O godz. 11.15 wyruszy z Kościoła procesja na cmentarz. Podczas procesji na cmentarzu będziemy się modlić w intencji zmarłych polecanych w wypominkach jedno-razowych. Po zakończeniu procesji ok. godz. 13.00 na cmentarzu zostanie odprawiona Msza św.

5.W dniu poniedziałek (2 listopada) przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze tego dnia o godz. 7.00 i 18.00.

6.W dniach od 1 do 8 listopada włącznie, codziennie można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych.

7.Od 1 do 30 listopada o godz. 18.00 będzie sprawowana w naszym kościele zbiorowa Msza św. w intencji zmarłych. W każdą III niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 czytane będą wypominki roczne za zmarłych, a o godz. 8.30 jest odprawiana Msza św. w intencji zmarłych, polecanych w wypominkach rocznych.

8.Dziś w kościołach w całej Polsce jest liczenie wiernych, uczęszczających na Msze św. – dlatego zwracamy się z prośbą, by w miarę wolno wychodzić z kościoła, tak, by ministranci mogli nas przeliczyć. Dziękujemy.

9.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top