sobota 20 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2014-12-14

14.12.2014r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. W ubiegłą niedzielę zbierane były ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Zebrano 1401 zł. i przekazano. Serdecznie dziękujemy.
2. Przed nami ostatnie dni Adwentu. Zapraszamy do wspólnego adwentowego czuwania. Roraty są w dni powszednie o godz. 6.30.
3. W sklepiku Bractwa Św. Alberta są do nabycia świece „Caritas” wigilijnego dzieła pomocy dzieciom.
4. Służba liturgiczna rozprowadza sianko na stół wigilijny. Dochód przeznaczony będzie na fundusz ministrancki.
5. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 11.30 zostanie komisyj-nie rozstrzygnięty konkurs na najlepszą szopkę rodzinną, a w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostaną ogłoszone wyniki w wręczone nagrody. Wszystkich, którzy takie szopki wykonali zapraszamy na tę Mszę św.
6. W przyszłym tygodniu w środę (24 grudnia) Wigilia Narodzenia Pańskiego. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz.18.00. W Wigilię – Kancelaria będzie NIECZYNNA.
7. Wizytę duszpasterską czyli kolędę rozpoczniemy w naszej parafii 29 grudnia. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
8. Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego zaprasza mieszkań-ców na VII Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w dniu 21 grudnia (niedziela) o godz. 15.00 w Hali Sportowej Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 66.
9. Przypominamy, że organizujemy wyjazd do Wyższego Seminarium Duchownego na sztukę pt. „Miecz obosieczny” w wykonaniu kleryków III roku. Wyjazd 16 grudnia (wtorek) o godz. 17.15.Koszt 12 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy.
10. Organizujemy Pielgrzymkę do Hiszpanii i Francji, w dniach 10 września do 17 września (włącznie 8 dni). Zwiedzać będziemy: Barcelona, Księstwo Andory, Lourdes ,La Salette, AVIGNON, Carcassonne, Montserrat. Koszt wyjazdu 3.320 zł. + 40 Euro. Zapisy wraz z zaliczką są prowadzone już od dziś w zakrystii lub też w kancelarii parafialnej. Bliższe informacje u Ks. Proboszcza.
11. Kto chciałby wspomóc finansowo wykonanie wszystkich siedzisk na ławki, może to uczynić dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę, wrzucając na ten cel ofiarę do puszek. Ofiary zbierają osoby z komitetu, o którym była mowa w ogłoszeniach tydzień temu.
12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dzieci z kl. III, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.
13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć w zakrystii.

Scroll to top