wtorek 16 październik 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2014-09-21

21.09.2014r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dziś III niedziela miesiąca. Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na modlitwę adoracyjną przed Chrystusem obecnym w Najśw. Sakramencie Adorację zakończymy o godz.21.00.
2. Dzisiaj po Mszy Św. o godz.11.30 spotkanie rodziców dzieci klas III, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Św, zaś o godz. 19.00 rozpocznie się w naszej parafii cykl konferencji dla narzeczonych. Spotkanie to odbędzie się w sali przy kancelarii.
3. W dniu dzisiejszym przed kościołem osoby ze wspólnoty niepełnosprawnych rozprowadzają cegiełki wartościowe. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na bieżącą działalność wspólnoty.
4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci Św. Michała Archanioła. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o godz.13.00.
5. W środę 24 września o godz.17.15 zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki na próbę sypania kwiatków w czasie procesji. Bardzo prosimy o płatki kwiatów na procesję .
6. Młodzież klas 3 gimnazjum, która chce rozpocząć przygotowanie do bierzmowania, może już od dziś zapisywać się na to przygotowanie w zakrystii, a w tygodniu w kancelarii.
7. Dziękujemy p.Jadwidze, Zofii, Urszuli, Barbarze, Krystynie, panu Jerzemu i siostrze, za pomoc przy sprzątaniu kościoła. Prosimy również o pomoc w ten piątek.

Scroll to top